NASZYWKI 

HAFT KOMPUTEROWY NA MIARĘ
NASZYWKI NA ZAMÓWIENIE

Naszywki Klubu Góry - Szlaki wykonała dla nas firma naszywki.com.pl

Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z usług tej firmy.

W ofercie przede wszystkim znajdziecie:
• Haft komputerowy w każdej postaci wykonywany na zamówienie,
• naszywki według pomysłu klienta,
• loga i plakietki - oferta dla klubów i firm
• różnego rodzaju emblematy i tarcze,
• herby i proporce
• odzież: koszulki, bluzy i czapeczki

Firma realizuje zamówienia w każdej ilości, projekt wykonywany jest gratis. Wszystkie ustalenia prowadzone są za pośrednictwem emaila i telefonu, towar dostarczany jest kurierem lub pocztą. Współpracę z firmą naszywki.com.pl może rozpocząć zarówno odbiorca detaliczny jak i hurtowy. Czas realizacji zamówień to około 2 tygodnie.

Na czym polega haft komputerowy?
Haft komputerowy to metoda maszynowego zdobienia. Polega na wyszywaniu nicią wcześniej zadanego wzoru. Przygotowany na komputerze projekt jest wgrywany do maszyny haftującej, a następnie wyszywany czasem nawet i kilka godzin. Nie jest to nadruk, guma ani prasowanka, haft komputerowy to usługa z górnej półki.

Czym ta metoda różni się od ręcznie wykonywanych naszywek?
Przede wszystkim cena, naszywka wykonywana technika haft komputerowy może byc wykonana nawet 150 razy szybciej. Do haftu maszynowego korzystamy z cienkich nici, w przypadku haftu wykonywanego ręcznie stosuje się raczej grube nici. Dodatkowo firma ma możliwość przedstawić końcowy produkt w formie symulacji komputerowej, – co w przypadku tradycyjnych metod nie było możliwe. Zapraszamy do współpracy.

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na stronę WWW:

www.naszywki.com.pl